Compliflora Baby Kapky 5 Ml

Compliflora Baby kapky 5 ml

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Trávení zažívání a hubnutí
Dodavatel:Compliflora
Cena:159 Kč
Compliflora Baby kapky 5 ml 4,25 (85%) 22 hodnocení

Compliflora Baby kapky jsou doplněk stravy ve formě kapek. Tyto probiotické kapky obsahují mikrokapsle živých bakterií mléčného kvašení (Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium lactis: 5 miliard/5 kapek) Vhodné při a po užívání antibiotik. Balení obsahuje 5 ml.


 • GS Mamavit Prefolin DHA EPA tbl cps.30 30 2016 - II. jakost
  GS Mamavit Prefolin DHA EPA tbl cps.30 30 2016 - II. jakost

  Tablety s optimální kombinací vitaminů a minerálů, jejichž dostatečný přísun je velmi důležitý zejména v období těhotenství, kojení..

  509 Kč
 • Allnature Cordyceps cps.100
  Allnature Cordyceps cps.100

  Cordyceps sinensis (Housenice čínská) zaujímá v tradiční čínské medicíně jednu z prvních příček mezi nejvíce ceněnými houbami...

  349 Kč
 • Nutricius Kolagen original EXTRA 200g
  Nutricius Kolagen original EXTRA 200g

  Nutricius Kolagen original EXTRA je doplněk stravy obsahující snadno vstřebatelné molekuly kolagenu typu I. Kolagen v prášku je chuťově..

  305 Kč
 • Favea Bactorhino vit.D tob.30
  Favea Bactorhino vit.D tob.30

  Bactorhino je doplněk stravy obsahující kombinaci důležitého patentovaného probiotika s vitamínem D. Vitamin D přispívá k normální funkci..

  479 Kč
 • HiPP MilkBox
  HiPP MilkBox

  HiPP MilkBox je praktická dóza na kojenecké mléko se zarovnávacím můstkem a držákem na odměrku. Jedná se o samostatně neprodejný vzorek...

  999 Kč
 • Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100 g
  Allnature Lahůdkové droždí neaktivní 100 g

  Lahůdkové droždí od Allnature je naprosto jiný druh produktu, než jsou běžné kvasnice. Jde o potravinu, která je lehce nasládlá a voní po..

  69 Kč
 • Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 1000 g
  Allnature Himalájská sůl růžová hrubá 1000 g

  Allnature Himalájská sůl růžová hrubá pochází z himalájského pohoří, kde díky odpařování a krystalizaci mořské vody vznikly..

  39 KčObjevte: Laktobacily V sekci doplňky stravy a výživa | trávení zažívání a hubnutí je možné objevit compliflora baby kapky 5 ml!
© 2021 Kontakt